הרשמה לעדכונים
תחרות והגבלים עסקיים

תחומי התמחות / תחרות והגבלים עסקיים

"They are the leaders in this area - most experienced and very professional." (Chambers Global).

"There is nothing that they don't really know about the competition field in Israel. They have an excellent track record in this area". (Chambers Global).
 

דיני ההגבלים העסקיים הוא אחד מתחומי המשפט המשפיעים ביותר על עסקיה של כל חברה. המגמה הגדלה והולכת של פתיחת הליכים משפטיים פליליים עקב הפרת כללי ההגבלים העסקיים, העלייה בכמות התביעות הנזיקיות והתובענות הייצוגיות המלוות הפרות לכאורה של כללים אלה והתפתחותה של הרגולציה הנוגעת לתחום, יוצרים הכרח בידע ובמקצועיות על מנת לזכות בתוצאה הרצויה עבור הלקוח.

את המחלקה מוביל עו"ד מתן מרידור, הנחשב לאחד מעורכי הדין המובילים בתחום זה ומדורג בעקביות כעורך הדין המוביל בתחום ההגבלים העסקיים בישראל על ידי מדריכים משפטיים בינלאומיים. משרדנו מייעץ לעיתים קרובות בעסקאות מיזוגים מהגדולות במדינה, לרבות בסקטור המדיה, האנרגיה, התקשורת וקמעונאות המזון.

אנו מייצגים את לקוחותינו בפני רשות ההגבלים העסקיים בשימועים ובבקשות בנושאים שונים הנוגעים לכלל ההיבטים של דיני התחרות, לרבות אישורי מיזוג, הליכים הקשורים להגדרת החברה כמונופול, כחלק מקבוצת ריכוז ועוד. כמו כן, אנו מייעצים ללקוחות במסגרת חקירות פליליות ומייצגים נאשמים בעבירות הגבלים עסקיים בפני בית הדין להגבלים עסקיים ובפני ערכאות נוספות.

לקוחותינו נהנים מהישגינו בערעורים על החלטות הממונה להגבלים עסקיים, וכן מהגנתנו על נתבעים במסגרת בקשות לאישור תביעות ייצוגיות, בגין הפרות לכאורה של חוק ההגבלים העסקיים.

מעבר לכך, משרדנו מלווה חברות שונות במסגרת הליכי החקיקה הענפים והמשמעותיים בתחום דיני התחרות, לרבות חוק הריכוזיות, חוק המזון וחוק הספרים. כך, מייצג משרדנו לקוחות מרכזיים בפני וועדות הכנסת, רשות ההגבלים העסקיים ועוד, ומייעץ ללקוחות שונים באשר לדרך השפעתה של החקיקה על פעילותם.

המוניטין שלנו והתמקדותנו בסקטורים המרכזיים בישראל מבטיחים כי נמשיך להיות הכתובת לצורך התמודדות עם נושאי ההגבלים העסקיים עבור חלק מהבנקים הגדולים במדינה, חברות אשראי, חברות ביטוח, חברות תקשורת, חברות להפקת אנרגיה ולזיקוק ועיבוד אנרגיה, רשתות קמעוניות, תאגידים שבשליטת המדינה ועוד.
צבי אגמון
שותף מייסד
מורן אומן
שותפה מנהלת
טל מישר
שותפה
הלה פלג
שותפה
מירב יונג
עורכת דין
רעות מדליון
עורכת דין
ליאור נגר
עורך דין
05.11.2014
פרסומים
גרסה להדפסה
ראשי המחלקה:
ליצירת קשר
טל': 03-6078607