הרשמה לעדכונים
סחר בינלאומי והיטלי היצף

תחומי התמחות / סחר בינלאומי והיטלי היצף

הסחר העולמי גדל באופן דרמטי, כאשר יכולות תקשורת מתקדמות ושיפורים טכנולוגיים, מאפשרים ליצרנים ולצרכנים ברחבי העולם העברת סחורות בין גבולות בהיקפים חסרי תקדים ובתעריפים נוחים.

בישראל, כמו במדינות מערביות רבות, זרם הסחורות המיובאות, מציב אתגרים לתעשייה המקומית המתקשה להתמודד עם המחירים הנמוכים שמציעים היצרנים הזרים. בשנים האחרונות, אחת הדרכים של היצרנים המקומיים להתמודד עם התחרות ההולכת וגדלה, הינה באמצעות הגברת השימוש בתלונות היצף (anti-dumping) בתקווה לבלום את הנזק לתעשייה המקומית.

משרדנו מלווה חברות בינלאומיות גדולות בכמה מחקירות ההיצף הגדולות במסגרת חוק היטלי סחר ואמצעי הגנה, תשנ"א-1991. לצוות המחלקה ניסיון וידע מעמיקים ועשירים הן בדין הישראלי והן בהסכמים הבינלאומיים הרלוונטיים. אנו מלווים באופן הדוק את לקוחותינו בכל שלבי החקירה, כולל הכנת נתונים ותגובות בכתב; ייצוג בשימועים בפני הממונה על היטלים; ליווי יצרנים זרים במהלך ביקורי אימות באתר; ובמשאים ומתנים לקראת הסכמות לגבי התחייבויות מחיר.

כמו כן, לקוחות המחלקה נהנים מניסיון עשיר של עורכי הדין שלנו בהליכי ליטיגציה מסובכים, במסגרת ערעורים על החלטות הממונה על ההיצף בביתי משפט.

למידע נוסף על חוק היטלי סחר, לחץ כאן
גרסה להדפסה
ראש המחלקה:
ליצירת קשר
טל': 02-5607607