הרשמה לעדכונים
נדל"ן

תחומי התמחות / נדל"ן

לצד היבטי התכנון והבניה, משרדנו מעניק את מלוא השירותים המשפטיים הנדרשים בתחום הנדל"ן (פרויקטים, עסקאות והתחדשות עירונית), הן בתחום המגורים והן בתחום הנדל"ן המניב והמלונאות.
מחלקת הנדל"ן וההתחדשות העירונית של משרדנו מוכרת על ידי מדריך הדירוג BDI בקבוצת העלית של המשרדים העוסקים בתחום.

משרדנו מייצג לקוחות מהסקטור הפרטי (יזמים, חברות קבלניות ובעלי קרקעות), חברות נדל"ן ציבוריות, ארגונים כדוגמת התאחדות בוני הארץ, גופים ציבוריים, תאגידים ממשלתיים, בנקים, תאטראות, מרכזי תרבות, בתי חולים, בתי ספר ומכללות.

במסגרת השירותים בתחום הנדל"ן, מעניק משרדנו ליווי משפטי מקיף ליזמים המעוניינים ביזום והקמה של פרויקטים למגורים, לנדל"ן מניב ולמלונאות. זאת, במשך כל חיי הפרויקט, החל משלב רכישת הקרקע ועד לרישום בתים משותפים והזכויות ביחידות על שם בעליהן.

בנוסף, מעניק משרדנו ליווי משפטי לעסקאות נדל"ן פשוטות ומורכבות, ובכלל זאת הסכמי מכר, הסכם רכישה, הסכמי שכירות, הסכם שיתוף וכיוצ"ב.

כמו כן, למחלקת הנדל"ן ניסיון והתמחות מיוחדת בתחום ההתחדשות העירונית ("פינוי בינוי" , תמ"א 38" ו"עיבוי") והיא מעניקה שירותים משפטיים בתחום זה הכוללים הן את היבטי התכנון והבניה והן את הקשור והכרוך בהתקשרויות עם דיירים, הרשויות השונות ובהוצאה לפועל של הפרויקטים. משרדנו מייצג בתחום זה הן יזמים והן דיירים שמעוניינים להתקשר עם יזמים בפרויקטים מסוג זה.
10.06.2015
פרסומים
23.09.2014
פרסומים
גרסה להדפסה
ראשי המחלקה:
ליצירת קשר
טל': 972-2-5607651
טל': 972-3-6078686