הרשמה לעדכונים
מימון ובנקאות

תחומי התמחות / מימון ובנקאות

למשרדנו, המשמש בית לחלק מאנשי המקצוע המוכשרים ביותר בישראל בתחום, תפקיד מרכזי בנוף המסחרי המקומי. מעבר לניסיון המשפטי הנרחב, לצוות המחלקה ניסיון בעבודה בבנקים מובילים והיכרות מעמיקה עם התחום הבנקאי והפיננסי גם מהצד המסחרי והתפעולי, עובדה המאפשרת לתת שירות ייחודי ללקוח. כמו כן, לצוות המחלקה ניסיון נרחב בעבודה מול בנק ישראל, רשות ניירות ערך, המפקח על הביטוח ורשות ההגבלים העסקיים. כל אלה תורמים לניסיונה המעשי, הנרחב והייחודי של המחלקה, מאפשרים הבנה מעמיקה של האפשרויות העומדות בפני הלקוח והובלת פתרונות לא שגרתיים ונותנים ערך מוסף לשירות המשפטי.

ניסיון עשיר זה מושך לקוחות מקומיים ובינלאומיים לפנות למשרדנו לקבלת ייעוץ משפטי ומגוון, וכן לקבלת שירותים המציעים פתרונות חדשניים וייחודיים אותם יכולים להציע רק עורכי הדין המנוסים ביותר. רשימת לקוחותינו נפרשת על רוחבם של כל הסקטורים העסקיים וכוללת בנקים ישראלים וזרים, חברות אשראי, חברות ביטוח ותקשורת, תאגידי נפט וגז, יזמי נדל"ן, משקיעים ועוד רבים אחרים.

לקוחות רבים פונים למשרד בזכות חלקנו בעסקאות ופרויקטים מהמורכבים והגדולים ביותר בישראל, בזכות ההבנה הנרחבת של הצוות במורכבות התחום העסקי וכן בזכות ניסיונם המעשי בפרויקטים גדולים הדורשים הבנה כלכלית מעמיקה. ניסיוננו הרב חולש על סקטורים שונים ומגוונים וביניהם סקטור האנרגיה, התשתיות, המשאבים הטבעיים, הנדל"ן והבניה ומימון עסקאות של רכישות ומיזוגים.
10.12.2013
פרסומים
גרסה להדפסה
ראשי המחלקה:
ליצירת קשר
טל': 03-6078607