הרשמה לעדכונים
ישי איציקוביץ

ישי איציקוביץ

שותף

עו"ד ישי נ. איציקוביץ, ראש מחלקת עסקאות הנדל"ן, מציע ללקוחות ידע וניסיון עשיר ומקיף במשפט עסקי ונדל"ני על כל היבטיו (עסקאות ופרויקטים), עם בקיאות מעמיקה במיוחד בפרויקטים של התחדשות עירונית.

לקוחותיו יוצאים נשכרים מניסיונו של ישי במגוון רחב של עסקאות נדל"ן בתחום המגורים ובתחום הנדל"ן המניב. בין היתר, עסקאות מכר ורכישה של מקרקעין, הסכמי אופציות, עסקאות קומבינציה, הסכמי קבלנות, הסכמים עם ספקי שירותים שונים, הסכמי ניהול, הסכמי שיתוף, הסכמי מימון וכל מגוון הסכמי השכירות.

כמו כן, ישי מעניק שירותים משפטיים בליווי פרויקטים שונים על כל שלביהם (החל מרכישת הקרקע, לרבות באמצעות מרכזים, דרך ליווי בהתקשרות עם נותני שירותים ועם הרשויות השונות, מכירת היחידות והשטחים החדשים ורישומם), וכן ליווי משפטי שוטף לחברות בתחום הנדל"ן ובתחומים נוספים.

לצד אלו, לישי ידע, ניסיון והתמחות בתחום ההתחדשות העירונית ("פינוי בינוי", "תמ"א 38" ו"עיבוי"), תחום שעדיין מהווה אתגר משמעותי ליזמים ובעלי מקרקעין בשוק הנדל"ן הישראלי. בהקשר זה, ישי לוקח חלק בישיבות "פורום השולחן העגול" של משרד הבינוי והשיכון, שנועדו לדון באתגרים, בחסמים ובפתרונות בנושאים אלה ולמצוא דרכים להתמודד איתם, לרבות באמצעות תיקוני חקיקה. בתחום ההתחדשות העירונית, מעניק ישי ליווי משפטי הן ליזמים המעוניינים בביצוע הפרויקטים והן לדיירים המעוניינים להתקשר עם יזמים בפרויקטים מסוג אלו. השירותים כוללים ליווי בהתקשרויות בהסכמים, ליווי בהיבטים השונים של פרויקטים מסוג אלו ובהתנהלות מול הרשויות. שירותים אלו מלווים בתמיכה מצד מחלקת התכנון והבניה והמימון הבנקאי המקצועיות של משרדנו.

לאחרונה מונה ישי כסגן יו"ר הועדה להתחדשות עירונית של לשכת עורכי הדין ויו"ר משותף של הועדה להתחדשות עירונית של מחוז תל אביב.
בנוסף, משמש ישי מזה מספר שנים כעוזר מחקר ומתרגל של פרופ' זהר גושן בתחום החברות.
מחלקת התחדשות עירונית בהובלתו של ישי, מדורגת בעקביות בקבוצות העלית של מדריכי הדירוג המקומיים והבינלאומיים. לאחרונה אף דורג ישי בדירוג האישי של מדריך הדירוג LEGAL 500 כ - Leading Individual, שהגדיר אותו כ"בעל קשב מרשים לצרכי הלקוח ולמטרותיו".

ישי הצטרף למשרדנו בשנת 2012 לאחר שעבד כעורך דין בכיר במשרד יגאל ארנון ושות'.