הרשמה לעדכונים
/ חיפוש עורך דין
שם פרטי:
שם משפחה:
תפקיד:
התמחות:
חיפוש לפי סדר אלפביתי:

פעילות המשרד באוסטרליה

כחלק משאיפתה של הפירמה לספק לקהל לקוחותיה את השירות המקיף, המצויין והאיכותי ביותר, וכמענה לאתגרים הייחודים הנלווים להליכי הגלובליזציה, הקמנו באגמון ושות', רוזנברג הכהן ושות' את דסק אוסטרליה. הדסק, אשר מספק מענה ללקוחותינו הפעילים ביבשת הדרומית, הוא בין הבולטים והמקצועיים בישראל בכל הנוגע לניצול הזדמנויות עסקיות והעמקת הפעילות המסחרית במדינה.

מערכת הקשרים הייחודית והענפה של הדסק עם נותני שירותים מקומיים, בהם משרדי עורכי דין ומשרדי רואי חשבון, לצד קשרים עם הקהילה העסקית המקומית, מאפשרת לו לסייע ללקוחות המשרד בכל האספקטים הנלווים לפעילותם ביבשת ולספק להם מענה מהיר ואפקטיבי לכל צרכיהם.

הדסק מלווה חברות בשלבים שונים של פעילותן ביבשת ובמגוון נושאים: הקמת נוכחות מקומית, סיוע בקבלת מימון, התקשרות עם מפיצים ומפתחים מקומיים (לרבות תפעולם מרחוק), השגת רישיונות למוצרים שונים בכניסתם ליבשת, ניסוח פתרונות בתחומי המיסוי והשגת אשרות עבודה.

חלק מהותי בפעילות הדסק כולל ייעוץ וסיוע ביצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים עם גורמים מקומיים וליווי בעסקאות מיזוגים ורכישות.

המשרד מסייע גם לחברות אוסטרליות ויחידים בתחום הליטיגציה ובתחום ומימון הפרוייקטים וכן מלווה פעילויות נדל"ן שונות בישראל, החל מרכישת דירות יוקרה ובתים פרטיים, ועד לפיתוח ובנייה של פרויקטים למסחר, מלונאות ומגורים.

דסק אוסטרליה של משרד אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות' מאויש בידי עורכי דין מנוסים ומיומנים, שלכל אחד מהם היכרות אישית עמוקה, ידע והבנה של התרבות העסקית הייחודית במדינה. השילוב של כל אלה תורם לעוצמתו הייחודית של הדסק. הסינרגיה בין דסק אוסטרליה בסידני לפירמה בישראל, והעבודה השוטפת וההדוקה מול המחלקות השונות, כמו גם היתרון הברור בנוכחות פיסית של מנהל הדסק באוסטרליה, מאפשרת מתן מענה מקיף ושלם ללקוחותינו, תוך ניסוח פתרונות משפטיים יצירתיים ויעילים.