הרשמה לעדכונים
מימון חברות

תחומי התמחות / מימון חברות

על מנת לגדול באקלים הכלכלי של היום, על חברות לגייס כסף במהירות וביעילות, גם כאשר מקורות ההון קשים לאיתור. על רקע הרגולציות המשתנות, לקוחות התחום מחפשים אחר משרדי עורכי דין שבידם ניסיון בייצוג מלווים ומשקיעים וכן הבנה מעמיקה של צרכי מימון מפרספקטיבת הלקוח.

אנו מספקים ללקוחות ייעוץ משפטי בכלל תחומי מימון החברות, החל ממימון בנקאי, מימון מוסדי ומימון פרטי אחר על כל גווניו, ועד למימון ציבורי. בין השאר למשרד התמחות וניסיון רב במימון עסקאות של מיזוגים ורכישות, מימון נדל"ן ובניה, מימון בתחום המלונאות, מימון הון חוזר ופקטורינג, מימון בתחום התשתיות והאנרגיה ועוד.

בין לקוחותינו נמצאים בנקים מובילים, חברות ביטוח וקרנות פנסיה ותאגידים עסקיים מובילים.

לקוחות אלה פונים למשרדנו בזכות היכולת להציג בפני הלקוח התמחות בסל הנרחב של אפשרויות המימון תוך ניתוח והתאמה לצרכיו היחודיים של כל לקוח, בזכות ניסיוננו העשיר בניהול עסקאות מימון וניסוח סוגים שונים של הסכמי מימון בהתאמה לצרכיו של הלקוח, בזכות הידע הפיננסי הנרחב המשלים את הידע המשפטי, וכן בזכות הניסיון וההיכרות המעמיקה עם המערכת הבנקאית "מבפנים" וההיכרות המעמיקה עם הגופים המוסדיים. אלה נוסכים בלקוחותינו תחושת נוחות וביטחון ומבטיחים להם את הגמישות והממון הנדרשים להרחבת עסקיהם.