הרשמה לעדכונים
הסדרי חוב וחדלות פירעון

תחומי התמחות / הסדרי חוב וחדלות פירעון

ייצוג משפטי איכותי בתחום חדלות הפירעון אינו נשען רק על מומחיות משפטית נרחבת, אלא גם על יצירתיות משפטית בגיבוש  מתווה הטיפול בלקוח, ראיה רחבה – כלכלית ומשפטית - של צרכיו ואינטרסיו, יכולת מציאת פתרונות ישימים ויעילים בלוחות זמנים דוחקים, ניהול מו"מ, יצירת הסכמות מול גורמים שונים, וייצוג מעולה בפני בית המשפט.

העיסוק בתחום מחייב שילוב בין בקיאות בדיסיפלינה משפטית מובהקת, לבין שליטה במגוון תחומי משפט אזרחיים-מסחריים, והבנה כלכלית. לצוות המחלקה ניסיון רב בייצוג הגורמים השונים  - חברות, נושים, חייבים, וכו' - המעורבים בהליכי הבראה ופירוק חברות והליכי פשיטת רגל של חייבים, וכן ניסיון רב כבעלי תפקיד (נאמן, מפרק) המתמנים ע"י בתי המשפט השונים.

צוות המחלקה היה מעורב באופן הדוק בגיבוש הרגולציה והחקיקה החדשה בתחום, במיוחד בכל הנוגע לחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע"ח-2018, ומעניק ייעוץ לגופים שונים המבקשים להתמודד עם השינויים הדרמטיים אותם עובר התחום בשנים האחרונות.

המחלקה פועלת בתיאום ובשיתוף פעולה עם מחלקות המשרד המתמחות בתחומי משפט נוספים, כמשפט מסחרי, בנקאות, היי-טק, נדל"ן, עבודה ועוד, על מנת להתמודד עם כל סוגיה העשויה להתעורר בעת טיפול בתיקי חדלות פירעון מורכבים. במסגרת הטיפול בתחום הסדרי החוב, פועלת המחלקה בשיתוף מלא עם מחלקות התאגידים ושוק ההון של המשרד, באופן המביא לידי ביטוי את המקצועיות והמומחיות הרבה שצבר המשרד בתחומים אלה.

לצוות המחלקה ניסיון רב ביעוץ וייצוג מול גורמי ממשל רלוונטיים, דוגמת הכונס הרשמי, וכן מול בתי המשפט השונים בארץ.
שי ולרו
עורכת דין
אבנר מלכיס
עורך דין
מזל מרו
עורכת דין
גרסה להדפסה
ראש המחלקה:
ליצירת קשר
טל': +972-3-6078607