הרשמה לעדכונים
טכנולוגיה והייטק

תחומי התמחות / טכנולוגיה והייטק

מחלקת ההיי-טק והטכנולוגיה במשרדנו מתמחה בייצוג וליווי של חברות היי-טק פרטיות וציבוריות מכל תחומי הטכנולוגיה (אינטרנט, תוכנה, חומרה, תקשורת, ביו-טק, מכשור רפואי, אנרגיה, קלינטק, Semi-Conductors,  אינטגרציה של פתרונות טכנולוגיים ועוד).

המחלקה מספקת את מלוא ספקטרום השירותים למגוון חברות היי-טק. המחלקה מלווה חברות הזנק לאורך כל מחזור חייהן, משלב ההקמה עד שלב האקזיט ולאחריו. המחלקה מייצגת חברות מבוססות, חברות ציבוריות ומשקיעים, בפעילותם המסחרית השוטפת ובעסקאות בארץ ובחו"ל.עורכי הדין של המחלקה הינם בעלי רקע טכנולוגי (לרבות מהצבא, מעבודה בתעשיית ההיי טק ומהאקדמיה), עברו הכשרה ייחודית, ובעלי ניסיון רב בטיפול בתחומים הנרחבים של פורטפוליו הלקוחות בהם מטפלת המחלקה.


שירותי המחלקה כוללים בין השאר ליווי בשלבי הייסוד של חברות, עסקאות השקעה ומימון, מיזוגים ורכישות, קבלת מענקים, עסקאות טכנולוגיה וקניין רוחני, ייצוג של חברות בתחום הבריאות, פרויקטים של רכישה והטמעה של מערכות מחשוב ובכלל זה הטמעת מערכות מידע מורכבות ומתוחכמות.

את המחלקה מובילה עו"ד אסנת סרוסי-פירסטטר, שהינה בעלת ניסיון עתיר בתחום, לרבות ניסיונה הקודם כמנתחת מערכות מידע מוסמכת, המעניק לה הבנה עמוקה וייחודית של הצרכים המשפטיים של לקוחות בתחום ההיי-טק והטכנולוגיה.
דן הכהן
שותף מייסד
דן אדר
שותף
ינון ברקת
עורך דין
דן סמולנסקי
עורך דין
אורן שטרית
עורכת דין
אורן שטרית
עורכת דין
בנימין שלו
עורך דין