הרשמה לעדכונים
גישור ויישוב סכסוכים

תחומי התמחות / גישור ויישוב סכסוכים

"לדין – פנים זועפות, לפשרה – פנים שוחקות. הפשרה מאירה פנים לכל המתדיינים, מכבה את אש המחלוקת שביניהם ואינה משאירה גחלים לוחשות העלולות להציתה מחדש. לעומתה, ההכרעה השיפוטית "מזעיפה", בדרך-כלל, את פניה למי מן המתדיינים, היא סופה המשפטי של המחלוקת, אולם לא בהכרח מכבה את גחליה."
(ע"א 1639/97 אגיאפוליס בע"מ ואח' נ' הקסטודיה אינטרנציונלה דה טרה סנטה, פ"ד נג(1), 337, 350.)

 

מחלקת הגישור של משרדנו מסייעת לצדדים מסוכסכים להגיע להבנות ולהסדר בדרך המהירה והיעילה ביותר.

צוות המגשרים במשרדנו כולל עורכי דין מהשורה הראשונה המתמחים במגוון תחומים – ליטיגציה מסחרית, תובענות ייצוגיות, נדל"ן ותכנון ובניה, חברות ותאגידים, הייטק וטכנולוגיה ועוד. בזכות מגוון תחומי המומחיות אנו יכולים להציע את צוות המגשרים המתאים ביותר לסוג הסכסוך הרלבנטי.

 
אנחנו מאמינים שהליך הגישור הוא הדרך הנכונה ליישובן של מחלוקות רבות בשל שלל היתרונות שבו: הליך הגישור מאפשר פתרונות מגוונים יותר מאלה הקיימים בהליך המשפטי; השליטה על התוצאה בהליך הגישור נותרת בידי הצדדים; הליך הגישור זול משמעותית מהליך משפטי ומהיר ממנו; ונוסף על כל אלה הליך הגישור מאפשר לשקם יחסים שנפגעו בשל קיומו של הסכסוך.

 

צוות המגשרים של משרדנו כולל את עורכי הדין צבי אגמון, אבי פורטן, ישי איציקוביץ, יואב הירש, איריס ציבולסקי–חביליו, איל מאמו, דרור סברנסקי ואורי שורק.

 

 

גרסה להדפסה
ליצירת קשר
טל': 03-6078607