הרשמה לעדכונים
גיל אגמון
תחומי התמחות:

גיל אגמון

יועץ

לעורך הדין גיל אגמון ניסיון ופעילות מזה כ- 15 שנים, בהתמחות בתחום ספציפי, כמשרד בוטיק בדיני העבודה והפנסיה, הן בהיבט האישי והן בהיבט הקיבוצי, כאשר ההתמחות והמומחיות משקפים דרך חיים ואמונה, כי מקצועיות בתחום אחד היא העתיד של עריכת הדין, במיוחד בתחום כה מיוחד ושונה מהמשפט הרגיל, העוסק ביחסי עבודה כמו גם בדיני עבודה.
עו"ד אגמון החל את דרכו בדיני העבודה כמתמחה תחת אימונו של נשיא בית הדין הארצי לעבודה (בדימוס), השופט סטיב אדלר ולאחר מכן בעבודה שוטפת במשרדו של חיים ברנזון, כמשרד עצמאי במשך שנים רבות ועד הצטרפותו כיועץ לתחום ייחודי זה במשרד אגמון ושות', רוזנברג הכהן ושות'.

לעו"ד אגמון ניסיון רב בייעוץ וליווי משפטי שוטף לפתרון בעיות הכרוכות בניהול יום-יומי של עובדים ו/או חברות ומפעלים, במתן חוות דעת להדרכה והכוונה על פי צורך, בסיוע למעבידים בתקופות חירום (כגון: הסדרת תנאי עבודה, מו"מ קיבוצי, שביתות, תכניות הבראה, פיטורי צמצום ועוד), וכמובן לניהול הליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה, בבוררויות, בגישורים ובטריבונלים משפטיים נוספים.
בחלק נכבד מהתיקים שנוהלו על ידי עו"ד אגמון נקבעו הלכות יסוד בתחומי משפט שונים בכלל, ובדיני עבודה בפרט, אשר זכו לפרסום רב.

לאור השינויים המשפטיים בשנים האחרונות בתחום זה לעו"ד אגמון ידע ובקיאות בהוראות החוק הרלוונטיות, בפסיקה ובפרקטיקה הנוהגת בקשר עם הזכויות והחובות הקשורות בפנסיה, קרנות השתלמות וקופות גמל.

אגמון היה שותף פעיל בניסוח הסכמים קיבוציים, בפרשנות הסכמים ובפתרון סכסוכים בתקופת תוקפם של ההסכמים, לרבות מו"מ קיבוצי מתמשך ומוצלח. לאגמון ניסיון מצטבר רב, הן מהפן האישי והן מהפן הקיבוצי, לרבות ניהול בוררויות קיבוציות סבוכות כגון בוררות הרופאים.

אגמון הינו חבר וועדת הביקורת באגודה הבינלאומית למשפט העבודה והביטחון הסוציאלי.
גיל אגמון vCard
גרסה להדפסה
טלפון: 03-6071423
מועד הסמכה: 2000
השכלה:
BA פסיכולוגיה וקרימינולגיה, אוניברסיטת בר אילן
LLB משפטים, מכללת רמת גן