הרשמה לעדכונים
תחומי התמחות:

אשר זליגר

שותף

עו"ד אשר זליגר הצטרף בשנת 2019 כשותף למחלקת תכנון ובניה במשרדנו. אשר הינו מומחה בדין הפלילי, בהליכי אכיפה ובדין המהותי בתחומי דיני התכנון והבניה, רישוי עסקים, רגולציה והגנת הסביבה. אשר מגיע עם ניסיון עשיר ומשמעותי על רקע תפקידים בכירים שמילא בפרקליטות המדינה.
בתפקידיו האחרונים היה ממונה על כלל התביעה, המדינתית והמקומית, בתחום התכנון והבניה - במחוזות תל אביב ומרכז, ולאחר מכן כיהן כממונה על כלל התביעה ברשויות המקומיות, בשלל תחומי עיסוקה – בכל הארץ.
במסגרת תפקידיו, אשר היה מעורב בייצוג וניהול תיקים מורכבים ומשמעותיים בפני בית המשפט העליון ובפני ערכאות אחרות. הוא הנחה עשרות תובעים, היה מעורב בתהליכים רוחביים, בגיבוש עמדות משפטיות, הנחיות, ומסמכי מדיניות. אשר אף היה מעורב בהליכי חקיקה והיה מהמובילים את תיקון 116 לחוק התכנון והבניה, ומעורב בתיקון 34 לחוק רישוי עסקים.
בנוסף, במשך 3 שנים, אשר היה גם חבר בוועדה המיוחדת לתכנון ולבניה המקימה את העיר חריש.  ובעבר ניהל במשך 3 שנים חברה בדרום אמריקה (צ'ילה) העוסקת בפרויקטים בתחום המים והאנרגיה הירוקה.
אשר מרצה לעיתים תכופות בפני שופטים, תובעים, סניגורים, וגופי חקירה, על תיקוני החוק השונים שליווה, וכן על תחומי אכיפה אחרים.

אשר זליגר LinkedIn
גרסה להדפסה
טלפון: 03-6078607
מועד הסמכה: 2003
השכלה: LLB, האוניברסיטה העברית בירושלים, 2002
LLM, האוניברסיטה העברית בירושלים, 2008