הרשמה לעדכונים
אנרגיה ותשתיות

תחומי התמחות / אנרגיה ותשתיות

“The lawyers know the best industry practice”. (Chambers Global)

"They are unique experts in the energy market". (Chambers Global)


תחום האנרגיה היה מאז ומעולם מרכיב חשוב בכלכלה הישראלית אך בשנים האחרונות החשיפה לתחום זה גברה בשל גילויי מקורות גז טבעיים ליד חופיה של המדינה. עצם הפיכתה של ישראל ממדינה בעלת משאבים טבעיים מוגבלים לאחת שבידיה עתודות גז משמעותיות וחשובות, הובילה למהפכה רגולטורית בעלת השפעה רחבה על שחקני המפתח בתעשייה.

אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות' הינו משרד חלוצי בתחום האנרגיה, וזאת בזכות ליווי החברות המובילות בתחום עוד מראשית עיסוקן בגילויי הגז בישראל. המשרד ממשיך לייעץ בנושא התפתחות שדה הגז "תמר", אשר היה שדה הגז הטבעי הגדול בעולם בשנת גילויו (2009), ומעורב גם במתרחש בשדה הגז "לוויתן", אשר נחשב בעת גילויו לגדול במאה הנוכחית (2010).

אנו מייצגים לקוחות שונים בתחום הנפט והגז ומציעים ייעוץ משפטי בנושאים מגוונים וביניהם הוצאת ועיבוד הגז והנפט, הפצתו, הסכמים מסחריים ואופציות מימון.
בנוסף, משרדנו מייעץ באשר לכל היבטי הפרויקטים, לרבות הסכמי רכישה ראשוניים, הסכמי תפעול משותפים, ניהול משא ומתן עם הממשלה, הסכמי מכירת גז, מימון פרויקטים וכן הסכמים רלוונטיים אחרים.

אנו ידועים בזכות האופן החדשני על פיו אנו בונים עסקאות, וכן בזכות השימוש המתוחכם במימון פרויקטים:
“The lawyers are very professional. They think outside the box and can achieve things that not all the others can.”  (Chambers Global)

צוות המשרד מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים מקצועיים בתחומים בהם הוא מתמחה: שוק ההון וניירות ערך, הגבלים עסקיים, מיסוי ונדל"ן (תכנון בניה ומקרקעין).

רשימת לקוחות המשרד כוללת חברות אנרגיה, מומחים לאנרגיה מתחדשת, ממשלות, קבלנים, חברות השקעה ובנקים. לקוחות אלה ועוד זכו ליהנות מניסיוננו הרחב בעבודה על פרויקטים גדולים של תשתיות, וכן מהבנתנו היסודית של התפתחות הרגולציה.

ניסיוננו המקיף, מיומנויותינו הנרחבות והקשרים החזקים שביססנו בסקטור האנרגיה הם המעניקים לנו את כל הדרוש כדי לסייע ללקוחותינו להשיג את מטרותיהם ולהבטיח שנישאר בחזית התעשייה.


גרסה להדפסה
ראש המחלקה:
ליצירת קשר
טל': 03-6078681