הרשמה לעדכונים
אילת גולומב פלנר

אילת גולומב פלנר

יועצת

עו"ד אילת גולומב פלנר בעלת נסיון של כ- 20 שנות עריכת דין. לאורך שנות עבודתה במשרד, תחילה כעורכת דין ואחר כך כשותפה, סייעה אילת לחברות רבות להתמודד עם שינויים דרמטיים שעברו על המשק הישראלי בתחומי העיסוק של החברות, והובילה הליכי ליטיגציה ורגולציה מורכבים בתוך תהליכי שינוי. כך, אילת ייצגה חברות רבות בתובענות ייצוגיות מורכבות ותקדימיות, בתחום הצרכנות, האנרגיה, התקשורת, הגנת הסביבה, תרופות, ועוד; אילת ייצגה חברות דלק בהליכים בבתי משפט, בבית הדין להגבלים עסקיים ומול רשות ההגבלים העסקיים, הליכים שמקורם בפתיחת משק הדלק לתחרות במסגרת הרפורמה במשק הדלק, החלטות הממונה על ההגבלים העסקיים והפסיקה הנרחבת בתחום; והיא הובילה את ביסוסו והגדרתו של תחום מימוש הזכויות הרפואיות עד לפסק דין בבית המשפט העליון שהסדיר את המותר והאסור בתחום, וכן ליוותה את הליך החקיקה שנגע לתשלומים המשולמים לחברות למימוש זכויות רפואיות; וייצגה וייעצה לחברות בנושאים רבים נוספים.


במקביל, משך כחמש שנים ועד תום שנת 2015, כיהנה אילת כשותפה מנהלת של המשרד, והובילה את גדילתו והתפתחותו המהירים של המשרד – גדילה שכללה גם מיזוג של שני משרדי עילית - תוך שמירה על ייחודו כ"משרד של בוטיקים": משרד עורכי דין שעל אף גודלו וגדילתו כל אחת ממחלקותיו מקפידה להעניק ללקוחותיה שירות איכותי וייחודי בתחום עיסוקה, ושכל עובדי המשרד גאים להיות חלק ממנו, בפן המקצועי והאנושי כאחד. כחלק מתהליך זה של גדילה והתפתחות עסקית ומשפטית, אילת יזמה והובילה גם מודל חדש של עשיה חברתית במשרד – שבו המשרד מעודד את כל עובדיו, שותפים, עורכי דין, מתמחים ועובדי מנהלה, ליזום ולקחת חלק בעשיה חברתית משמעותית וארוכת טווח.

 

מאז ראשית שנת 2016 אילת בשבתון, במהלכו היא מלמדת בבית ספר תיכון "סליגסברג" בירושלים, וכן מייעצת למשרד בנושאים שונים, משפטיים וניהוליים.