הרשמה לעדכונים
ליטיגציה מסחרית

תחומי התמחות / ליטיגציה מסחרית

“Extensive experience representing clients before a range of legal and administrative tribunals and regulatory bodies" (Chambers Global)
 
“Superior in every way’, Agmon & Co., Rosenberg, Hacohen & Co is very disciplined and knows how to distinguish between essential and non-)essential details.” (Legal 500 EMEA)

משרדנו מוכר בזכות היותו מוביל בתחום יישוב הסכסוכים עוד משנת 1983 - בה יוסד המשרד על ידי צבי אגמון וד"ר מישאל חשין, לימים סגן נשיא המשפט העליון. מוניטין זה צועד עמנו מאז, ונמשך בזכות היותנו משרד המתגאה בשותפים לשעבר שמונו לכהן כשופטים ברמות השונות של מערכת המשפט הישראלית.

ייצוג משפטי איכותי אינו מושתת רק על מומחיות משפטית נרחבת ועל היכרות טובה עם התיק, אלא גם על יצירתיות בתכנון, בתקשורת ובהצגת תיק הלקוח בפני הגופים המשפטיים הרלוונטיים.

לצוותנו ניסיון בייצוג לקוחות בקשת רחבה של סוגי סכסוכים בפני הגופים המתאימים. המשרד עובד באופן קבוע עם לקוחות המעורבים בסכסוכים בתחומי ליטיגציה מסחרית ואזרחית, ליטיגציה מנהלית מורכבת, בנקאות, מכרזים, תיקי תביעות ייצוגיות, תכנון ובניה והגבלים עסקיים. לצוות המשרד תפקיד מרכזי במספר מתיקי עבירות ה"צווארון הלבן" המורכבות ביותר, שעיקרן נובע מהפרות בתחום ההגבלים העסקיים.

כישורי הייצוג יוצאי הדופן של צוות המשרד וכן ההבנה המקיפה של בתי המשפט מבטיחים ללקוחותנו את השירות הטוב ביותר בכל הפורומים ובכל הערכאות. בנוסף, אנו מנוסים בניהול משא ומתן עם קשת רחבה של גופים כגון מתווכים, בוררים, יועצים, רשויות ממשלתיות ושלל וועדות ערעורים, במטרה להשיג את התוצאה הטובה עבור הלקוח.
צבי אגמון
שותף מייסד
דנה חן
שותפה
טל מישר
שותפה
הלה פלג
שותפה
מעיין אביטבול
עורכת דין
גיא אהרנסון
עורך דין
מורן אומן
עורכת דין
נסי אנג'ל-כץ
עורך דין
גיא אריאלי
עורך דין
זאב גוטרייך
עורך דין
איילת גלעדי
עורכת דין
חן גרשקוביץ
עורכת דין
נועה וילינגר
עורכת דין
מירב יונג
עורכת דין
אור יונה
עורכת דין
גלעד יניב
עורך דין
ליאור נגר
עורך דין
חנן סידור
עורך דין
מירב עבאדי
עורכת דין
רם שחורי
עורך דין
עודד שילה
עורך דין
יפית שלו
עורכת דין